ما تمام نمی شویم !

یک عمر نوشتیم برای خوانده شدن و کسی نخواند و آن هایی هم که خواندند حاشیه ر‌‌‌‌ا بر درد واژه ها عزت بخشیدند و ما ماندیم و روسیاهی نزد سطرها ! این بار می نویسم برای نخوانده شدن ..

مردم یا متوجه منظور من می شوند یا نمی شوند ، من یک مفسر نیستم !

پربیننده ترین مطالب

ما تمام نمی شویم !

یک عمر نوشتیم برای خوانده شدن و کسی نخواند و آن هایی هم که خواندند حاشیه ر‌‌‌‌ا بر درد واژه ها عزت بخشیدند و ما ماندیم و روسیاهی نزد سطرها ! این بار می نویسم برای نخوانده شدن ..

نویسندگان کور

چهارشنبه, ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۰۶:۴۸ ب.ظ

عقاید اطمینان می طلبیدند و ما هم گویی دستاویزی می خواستیم که وقتی راه فرار نبود ، بی خاطری آزرده خود را آویزانش کنیم. معامله ی خوبی بود ! جامه ی اطمینان را بر افکار گذشتگانمان پوشاندیم و به پیش راندیم .. شک ؛ بهایی بود که هیچگاه به افکارمان ندادیم . شهری بودیم از مردمان کور که عصاهای یک دیگر را به دزدی می بردند و افسوس که ندیدن , پیشه ای بود سودمند چرا که چیزی باب میلمان برای دیدن نبود .. گنداب در آینه ها خانه کرده بود و آسمان تلخ می بارید . هر کس لای چشمانش را می گشود در میدان شهر به صلیب کشیده می شد. جرمی به سنگینی بیداری روی دامانش جان می کند .. گویی مسیح در نام پدر شیطان شده بود .. ! اما کسی این بین با دستانی از پینه ی قلم خسته ، می نوشت ..شعرهای لشکری بودند حمله ور به ظلم، آنها پای ذهن را به معرکه می کشاندند . وقتی دیگری را به جرم دیدن گردن زدند آن ذهن ها هنوز درگیر بیت ها بودند ! نوشتن در آن حال چیزی بود حقارت انگیز تر از فرار .. آن ها دارند می میرند ! می نویسی که جهان بفهمد ؟؟ شعری بگو که باعث شود قطرات خون کمتر در شوری اشک گم شوند.. می نویسی برای امید؟ که بفهمند چون تویی هم اینجا زجر می کشد؟ این التیام بخش کسی نیست.. این راباور کن ! حال ما که دانستیم چون هدایتی هم آن روزهاآرام نبود امیدوار شدیم؟ آن رود را زیبا ننویس..! رقص نسیم لای شاخه ی درختان را آنقدر در سر زمین نکوب. پایین این رود دارند گردن می زنند و تو داری از کشمکش زیبای سنگ و آب شعر میگویی؟

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۶/۰۶/۰۱
khidnevis ..

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی